محل تبلیغات شما
روز دانشجو بر دانشجویان و ره پویان علم مبارک باد

ضمن گرامیداشت روز دانشجو لازم شد از فضای فرهنگی باش محله به مناسب این روز خجسته برای خوانندگان گرامی و علاقمند بنویسم.

خبر دار شدم قرار است به زودی یک پاسگاه نیروی انتطامی و پلیس راه منطقه سنگر در باش محله مستقر شوند، محل آنها ظاهراً زمینهای اطراف خرمن گاه می باشند، که اغلب ادارات یا مراکز دولتی در آنجا مستقر شده اند. خبر خوشی می باشد و از مسئولین  گرامی تشکر و قدردانی می شود. امیدواریم که هرچه سریعتر اجرایی شوند.

ولی قبل یا همزمان با آنها خوب است که اداره محترم فرهنگ و تبلیغات اسلامی شهرستان فاروج نیز همچنانکه همیشه برای بالاتر بردن فرهنگ متعالی تلاش می کند، یک کتابخانه عمومی در

باش محله برای دانش آموزان و دانشجویان عزیز منطقه احداث نماید

خبر خوش دیگر آنکه آسفالت راه روستایی فاروج:  باغ محله -باش محله که قبلا به آن اشاره شده با پیگیری مسئولین دلسوز شهرستان فاروج  در حال اجرایی شدن است و برای این مرحله اعتباری به مبلغ حدوداً 500-700 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. با بهره برداری از این راه در مصرف سوخت و  زمان بسیار صرفه جویی خواهد شد بعلاوه از بار ترافیک کاسته و امنیت مسافران افزایش می یابد.

در پایان لازم است از دانشجویان فارغ التحصیل و صاحبان حرفه دعوت نماییم تا در زادگاه خودشان نیز کسب و کار راه اندازی نمایند. اخبراً خبر دار شدم یکی از اهالی کارگاه جوجه کشی (گلپایگان) در منطقه راه اندازی نموده است. برایشان و همه زحمت کشان دهستان سنگر آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

باروری و مقاومت گیاه در برابر شوری و کم‌آبی، باد و باران شدید

برگ زرینی دیگر در کارنامه جمهوری اسلامی ایران

برگزاری مسابقه فوتبال با دانشجویان دانشگاه اسفراین در باش محله

راه ,محله ,باش ,  ,روز ,دانشجویان ,باش محله ,روز دانشجو ,دار شدم ,خبر دار ,در باش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی فرهنگیان همدان